REGIO – Plein C, het kenniscentrum voor cultuuronderwijs in Noord-Holland, heeft een subsidie van bijna € 3,5 miljoen gekregen vanuit het landelijke Fonds voor Cultuurparticipatie (FCP).
Met de bijdrage van het landelijke Fonds voor Cultuurparticipatie (FCP) wil Plein C verbeteringen die voor 213 scholen in het primair onderwijs zijn gestart verder ontwikkelen.
Daarnaast wordt er geïnvesteerd in het onderwijsaanbod op 114 basisscholen en 12 middelbare scholen waar nog weinig aandacht is voor cultuur.
De provincie Noord-Holland en de Noord-Hollandse gemeenten verdubbelen het bedrag dat zij aan subsidie hebben ontvangen.
Met het geld wordt het cultuuronderwijs op alle scholen in Noord-Holland de komende 4 jaar verbeterd.
foto: Omroep Castricum