CASTRICUM – Lees spannende verhalen over ridders, verplaats je in oorlogstijd of kom van alles te weten over de Oudheid. Je hebt geen tijdmachine nodig om andere tijden te ontdekken.
Woensdagochtend 30 september openen Kinderboekenweekauteur Arend van Dam en Prentenboekmaker Mylo Freeman de Kinderboekenweek. Het thema is: ‘terug in de tijd’.
Kinderen kunnen live meekijken. Het programma heeft aandacht voor verschillende auteurs van de Kinderboekenweek. Een optreden van ‘Kinderen voor Kinderen’ bekijk je via een livestream.
Tijdens de Kinderboekenweek van 30 september tot en met 11 oktober kun je in de bibliotheek meedoen aan diverse activiteiten zoals een leuke speurtocht.
Je zoekt de raketstickers in de bibliotheek en ontdekt tijdens deze speurtocht leuke weetjes over techniek door de eeuwen heen. Je kunt komen speuren in de vestigingen Castricum, Akersloot en Limmen.
In de speciale Kinderboekenweekfolder die in de bibliotheek ligt kun je er alles over lezen. Kom jij ook?
Tot 18 jaar is het lidmaatschap gratis! Schrijf je in als lid tijdens de Kinderboekenweek. Je betaalt geen inschrijfkosten en je krijgt de Kinderboekenweekkrant.
Meer informatie over het Kinderboekenweek programma vindt u op www.bibliotheekkennemerwaard.nl
afbeelding: aangeleverd