CASTRICUM – Vrijdag 20 december werd aan de Gobatstraat 12a in Castricum het jaarlijkse kerstdubbeltoernooi van Tafeltennisvereniging Castricum gehouden.
De kantine was in kerstsfeer versierd en er werd leuk getafeltennist. De spelers hadden er duidelijk zin in.
De deelnemers waren met hun partner, zoon, dochter, ouder of vriend ingedeeld in verschillende poules. Er was een jeugdpoule en een aantal seniorenpoules.
Dirk Oudejans, de organisator, had een leuk element toegevoegd. Voorafgaand aan het tafeltennissen moest een aantal keer met dobbelstenen worden gegooid waarbij de punten werden opgeteld of afgetrokken van het gespeelde resultaat.
De eind uitslag was op deze manier net even anders dan je van tevoren zou verwachten.
Bij de jeugd was Hiba Salame, die met haar vader Ieyad speelde, de beste. Lucas Bakker en Lucas van Mens werden nummer 2 en 3.
Amrou Abou Zaid die met zijn vader tafeltenniste, werd winnaar bij de senioren. De podiumplekken nummer 2 en 3 waren voor de teams Wout Goos en Maher Abou Zaid.
Tafeltennis vereniging Castricum wenst iedereen fijne dagen en een sportief 2020.
foto: vlnr. Ieyad Salame met Hiba Salame, gemaakt door Sandra Staring