REGIO – De aannemer heeft in overleg met de provincie Noord-Holland een aangepaste planning voor de oplevering van de Leeghwaterbrug (N242) vastgesteld.
De oplevering is verschoven naar maart 2020. De eerdere opleverdatum van eind augustus werd niet gehaald omdat voor sommige onderdelen meer tijd moest worden genomen dan eerder was voorzien.
De provincie Noord-Holland is zich ervan bewust dat de werkzaamheden aan de brug voor overlast zorgt voor de scheepvaart, weggebruikers, ondernemers en de omgeving.
Samen met de aannemer zet de provincie zich in om het verkeer zo goed mogelijk te laten doorstromen. Daarvoor is een aantal extra verkeersmaatregelen genomen.
Zolang de werkzaamheden voortduren, blijft het pontje voor fietsers en wandelaars varen. Ook de verkeersmaatregelen blijven van kracht. Daarnaast zijn er extra borden geplaatst om het verkeer te stimuleren via de A7 te rijden in plaats van via de A9. .
Door middel van observatiecamera’s stuurt de provincie weggebruikers via navigatiesystemen een bericht als er extra vertragingen zijn door de werkzaamheden.
Met vragen over de werkzaamheden kunnen weggebruikers en omwonenden contact opnemen met het Servicepunt van de provincie via 0800 – 0200 600 (gratis) of per mail: servicepunt@noord-holland.nl.
De werkzaamheden aan de Leeghwaterbrug zijn te volgen via Facebook (@Leeghwaterbrug) en via de website van de provincie.