Al 646 buurten in Noord-Holland hebben zich aangemeld voor de Burendag van het Oranje Fonds. Voor de veertiende editie zijn in het hele land al bijna 5300 activiteiten aangemeld. In 98% van de Nederlandse gemeenten worden Burendagactiviteiten georganiseerd.
De organisatoren kunnen nu al zeggen dat de animo weer erg groot is. Het budget dat beschikbaar is voor Burendagactiviteiten is namelijk volledig aangevraagd. Het is nog wel mogelijk om een Burendagpakket aan te vragen.
Sinds 2006 organiseerden buurten al ruim 36.000 burendagactiviteiten. Jaarlijks doen inmiddels ruim 1 miljoen mensen mee.
Buren kunnen via www.burendag.nl een Burendagpakket aanvragen. Dit kan tot 1 september of zo lang de voorraad strekt.
foto: Burendag