CASTRICUM – Kleinkoor Castricum waagt zich zondag 7 november opnieuw aan een uitdagend repertoire.
Het koor zingt werken die grenzen overschrijden, zowel muzikaal als geografisch. Dit keer werken er twee geweldige solisten mee, sopraan Mariëlle Koeman en gitarist Alvara Rovira Ruiz.
Met de vloeiende pianobegeleiding van Corinne Moerbeek ontstaat er onder de inspirerende leiding van dirigent Ellen Verburgt een fraaie muzikale eenheid. De (eind)negentiende-eeuwse composities Calme des nuits en Les fleurs et les arbres van de romantische componist Saint-Saëns worden ten gehore gebracht.
Het koor neemt u vervolgens mee via de vroegmoderne componisten Barber en Poulenc naar de componisten van nu, Whitacker en Gawthrop en eindigt het programma met Spaans werk.
Alvara Rovira Ruiz begeleidt op een 8-snarige gitaar het koor bij enkele delen uit Romancero Gitano van Tedesco. Hij speelt ook eigen virtuoze solostukken. Mariëlle Koeman mengt zich met enkele prachtige werken van De Falla in het vurige Spaanse slot.
Kleinkoor Castricum treedt al sinds 1980 op met werken die behoren tot de hoogtepunten uit de koormuziek. Het koor zingt meerstemmig, meestal a capella, een enkele keer met begeleiding. Werken uit de renaissance tot en met de 21ste eeuw behoren tot de vocale mogelijkheden.
Dit bijzondere concert vindt plaats op zondag 11 november 2018 in de Dorpskerk aan het Kerkpad 1 in Castricum. Aanvang om 15.00 uur, kerk open vanaf 14.30 uur.
Kaarten à € 12,00 zijn verkrijgbaar bij de entree van de kerk.