CASTRICUM – Woensdag zijn de verkiezingen voor provinciale staten en voor het algemeen bestuur van het hoogheemraadschap. Maar, waar kunt u eigenlijk stemmen?
Voor deze verkiezingen zijn er zeventien stembureaus ingericht. Kiezers kunnen in Castricum terecht bij het gemeentehuis (Raadhuisplein 1), de Maranathakerk (Koning Willemstraat 1), in De Kern (Overtoom 15), in de Augustinusschool (Dr. Van Nieveltweg 20), bij de Toermalijn (Het Korte Land 3), bij basisschool de Klimop (Rooseveltlaan 1), bij de Visser ’t Hooftschool (Kemphaan 17), bij het Clusius College (Oranjelaan 2a), woonzorgcentrum De Santmark (De Santmark 1), Hotel Borst (Van Oldebarneveldweg 25) en bij het NS-station (Stationsweg 4a).
In Akersloot kunnen stemmers naar ’t Kruispunt aan de Mozartlaan 1a en naar de bibliotheek aan de Rembrandtsingel 1. Limmense kiezers kunnen terecht bij basisschool Pax Christi (Hogeweg 55), in de Vredeburg (Dusseldorperweg 64) en bij Zorgcentrum De Cameren (Lage Weide 3).
Ook rijdt er een mobiel stembureau door de gemeente. Dit mobiele stembureau is tussen 09:00 uur en 10:30 uur in zorgcentrum De Boogaert, om 11:00 uur gaat dit stembureau verder in de Sans Souci. Tussen 13:00 uur en 14:00 uur is het stembureau in het hoofdgebouw van Dijk en Duin (Oude Parklaan 111). Tussen 14:30 uur en 16:00 uur gaat het mobiele stembureau naar de brandweerkazerne in Limmen. Tot slot is het stembureau tussen 19:30 uur en 20:30 uur op het eiland De Woude, in het kerkje De Kemphaan.
De stembureaus, behalve het stembureau op het station en het mobiele stembureau, zijn geopend tussen 07:30 uur en 21:00 uur. Het stembureau op het station opent al om 05:00 uur haar deuren en is daarmee het vroegste stationsstemlokaal. De kieshokjes bij het station sluiten wel eerder, al om 20:00 uur.
De gemeente organiseert na het sluiten van de stembussen een verkiezingsavond in het gemeentehuis, waar de uitslagen beetje bij beetje binnendruppelen.