CRAILO – De Castricumse brandweer heeft vrijdag getraind in Crailo, nabij Bussum. Zaterdag was het de beurt aan het Limmense korps.
De brandweerlieden vertrokken vrijdagochtend naar het Gooi. Er werden zes oefeningen gedraaid met echte binnenbranden.
Het doel van de oefeningen is om de brandweer goed geoefend te houden bij echte incidenten. Ze leren hier om op de juist manieren de deuren te openen, ruimtes te verkennen in dichte rook, om om te gaan met extreme hitte en de juiste blustechnieken toe te passen.
Zaterdag trainden er zes man van brandweer Limmen op het terrein nabij de opnameplek van tv-programma Utopia. Het is de bedoeling dat de brandweer van alle drie de posten Castricum, Akerloot en Limmen dit jaar trainen in het Gooi.