CASTRICUM – Er is een stoelendans gaande onder de wijkagenten. Per 1 januari zijn er wat wijzigingen in de wijken die de wijkagent onder zich heeft.
De wijk van Bas Wijnen, de Oranjebuurt en het centrum van Castricum, wordt het werkterrein van Wesley Wessendorp. De oude wijk van Wesley Wessendorp zal worden overgenomen door de nieuwe wijkagent Marco Glorie. Glorie wordt de wijkagent voor Bakkum, Duin en Bosch, het gebied rondom de Beverwijkerstraatweg en het Duingebied.
Lorenz van der Plaats is ook nieuw als wijkagent in Castricum, hij krijgt de wijken Noord-End, Molendijk, Albert’s Hoeve en het buitengebied. Pim van der Maas blijft wijkagent in Limmen, Akersloot en De Woude.
Wijkagent Bas Wijnen gaat naar een andere wijk in Alkmaar en wijkagent Jos Kraakman gaat binnen het team Alkmaar een andere functie vervullen. Om goede wijkzorg te kunnen blijven garanderen, is er meteen voor vervanging gezorgd. De vacatures die door het vertrek van Wijnen en Kraakman ontstonden onder de wijkagenten worden ingevuld als zogenaamde Werk Ervarings Plaats (WEP).