CASTRICUM – De Castricumse Rugby Club heeft een gevoelige tik gekregen. Op het Bossche grondgebied gingen de Duinranders met 29-12 onderuit tegen de Dukes die fouten genadeloos afstraften.
De confrontatie tussen the Dukes en de Castricumse Rugby Club is op voorhand een om je vingers bij af te likken. Het eerste kwartier was het the Dukes dat de klok sloeg en via een penalty kick van Maarten van Osch en een try van Aidan Scanlon, die werd geconverteerd door van Osch, werd een 10-0 voorsprong bereikt.
Daarna nam Cas RC het heft in handen, echter de bevrijdende eerste score liet op zich wachten tot het 2de deel. Captain Pieter Bob WIerenga haalde de nul van het score bord, maar Kees Beentjes verzuimt de bonus te benutten.
De tweede helft ging Cas RC door met wat ze de eerste helft mee geëindigd waren, aanvallen. Echter de score viel aan de andere kant met een vlijmscherpe reactie counter door Stefan Vos. Coen van Rossum was de laatste man in een prachtige aanvalslijn van the Dukes en Costin Bubururan maakte het viertal tries compleet voor de bonus. Namens de gasten was het Romain Raine die voor de eindstand zorgde, 29-12.
Zaterdag, 28 september is er wederom een uitwedstrijd voor de mannen van Rodney Hermans. Amstelveen is de tegenstander van de dag, met de KO om 15.00 uur.