CASTRICUM – Connection werkt volgend jaar mee aan een grootse uitvoering van de populaire rockopera Jesus Christ Superstar in de Grote Kerk in Alkmaar.
In de periode tussen 31 maart en 7 april zijn er tenminste zes voorstellingen en worden 2500 tot 4000 bezoekers verwacht. Wie mee wil doen kan zich speciaal voor dit unieke project aansluiten bij het Castricumse koor.
Voor de gelegenheid wordt de Grote Kerk omgebouwd tot theater, compleet met licht en geluidsinstallaties, tribune en podium, en staan zo’n vijftig acteurs, honderd koorleden, tien bandleden en zestig vrijwilligers en professionals garant voor een unieke theaterbelevenis.
Voor dit mega-evenement is een koor nodig met honderd zangers en zangeressen en Connection is één van de koren die is gevraagd mee te doen. Connection op haar beurt wil heel graag ook andere enthousiaste zangers en zangeressen – die geen lid zijn van het koor – de kans geven om onderdeel te zijn van dit geweldige evenement.
Onder leiding van dirigente Rolien Eikelenboom worden de koorstukken vanaf januari tot en met half maart in ongeveer acht repetitieavonden ingestudeerd en er wordt verwacht dat ook zelfstandig wordt geoefend. De repetities vinden voornamelijk plaats op de zondagavond en waarschijnlijk twee keer op een zondagmiddag in Castricum. Het repeteren van alle koren samen vindt plaats op 18, 20, 25 en 27 maart met de algemeen muzikale leider.
Wie mee wil doen betaalt eenmalig 50 euro lidmaatschap aan Connection en het lidmaatschap stopt automatisch na de laatste uitvoering. Er is eerst een korte auditie plaats. Daarnaast wordt rekening gehouden met de balans tussen de stemsoorten. Wie zich wil opgeven kan contact opnemen met Rolien Eikelenboom via het e-mailadresrolien.eikelenboom@ziggo.nl. Voor meer informatie kan men een kijkje nemen op www.connection-hetkoor.nl.
Foto: archief